Dne 3.9.2022 náš oddíl uspořádal tenisový turnaj OPEN ve čtyřhře mužů pro hráče z našeho oddílu, ale i pro hosty. Turnaje se zúčastnilo 11 párů a klánovický oddíl reprezentovalo 6 mužů. Hrálo se systémem 3 skupin a nejlepších 8 párů pak vyřazovacím způsobem play-off.   Vítězem 8. ročníku OPEN turnaje 2023 se stal opět jako vloni pár  Jan Souček-Petr Cón .Gratulujeme!! Po celou dobu turnaje bylo krásné slunečné počasí. Turnaj trval až do  odpoledne a byl fyzicky náročný, ale všichni si zahráli a ještě přitom měli dost času na dobrou zábavu a občerstvení. K velmi dobré úrovni turnaje přispěl i náš správce p.Mansfeld a jeho paní, která  připravila výborný guláš a další  občerstvení pro  všechny sportovce. Pro všechny páry byly připraveny malé ceny a vítězný pár bude vyryt na velkém putovním poháru. Jménem výboru chci poděkovat všem zúčastněným členům oddílu za výbornou reprezentaci našeho klubu.

Jako každý rok i letos nás potěšila chvála hostů na náš areál, skvělé kurty a příjemné prostředí našeho tenisového areálu.

Velké poděkování za finanční a materiální podporu patří:

  • Firmě Rehau a.s.

Ve dnech 22+24.9.2023 uspořádal náš oddíl  tradiční losovanou čtyřhru. Turnaje se zúčastnily 6 nalosované páry . Ve velmi vyrovnaných zápasech nakonec zvítězil pár Václav Souček-Jan Kutzendörfer. Gratulujeme vítězům , děkujeme správcům za pohoštění a jsme rádi , že turnaje se zúčastnili i noví členové oddílu.

Dne 30.09 se uskutečnil na dvorcích Tenisu Klánovice již několikátý ročník oddílového turnaje dětí. V letošní sezóně se turnaj uskutečnil v kategorii mladší a starší žáci dohromady, tedy 10 až 14 let. V ostatních kategoriích se děti nepřihlásily vzhledem ke státnímu svátku.

Zúčastnilo se celkem 7 dětí, které reprezentují oddíl v týmových soutěžích.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách každý s každým na jeden set. Následně postoupili 2 nejlepší ze skupiny do semifinále. Mezi nejlepší čtyři se tedy probojoval Vilém Kovář, Denisa Tomíšková, Jan Hladký, Prokop Stezka.

Po velkém boji se nakonec ve finále utkali Vilém Kovář a Jan Hladký a celkovým vítězem letošního ročníku se stal Vilém Kovář. Na třetím místě se shodně umístila Denisa Tomíšková a Prokop Stezka.

Dne 27.8.2023 měl proběhnout oddílový turnaj ve čtyřhře mužů, ale vzhledem k nepřízni  počasí byl tento turnaj posunut až na 8.10.2023 od 12 hodin. I přes nižší účast členů  byly odehrány kvalitní zápasy a vítězem se stal pár Zdeněk Bruna-Michal Kutzendörfer. Tento tenisový turnaj se pořádá už  od roku 1937 a na historickém poháru jsou vyryta jména, která pro klánovický , ale i český tenis hodně znamenala.(např.Koželuh,Papoušek,Batovec aj.). Bohužel opět se turnaje nezúčastnili žádný hráči z dorostu. Pro všechny účastníky byly připraveny krásné ceny, spoustu pití a jídla. Děkujeme správci i za perfektně připravené kurty.

Blahopřání vítězům a poděkování všem účastníkům.

V sobotu 16.9.2023 měl proběhnout oddílový turnaj v singlech , ale pro neúčast členů se nic nehrálo.

Michal Kutzendörfer, Ondřej Tomiška
Za výbor Tenisu Klánovice z.s.

dětskýTunaj20230908

dětskýTunaj20230901

dětskýTunaj20230902

dětskýTunaj20230903

dětskýTunaj20230904

dětskýTunaj20230905

dětskýTunaj20230907