Ve dnech 26 a28.8.2022 uspořádal náš oddíl uspořádal tradiční losovanou čtyřhru. Turnaje se zúčastnily 4 nalosované páry . Ve velmi vyrovnaných zápasech nakonec zvítězil pár Michal Kutzendörfer a Jiří Dostál. Gratulujeme vítězům , děkujeme správcům za pohoštění a příště snad přijde více lidí.

Dne 3.9.2022 náš oddíl uspořádal tenisový turnaj OPEN ve čtyřhře mužů pro hráče z našeho oddílu, ale i pro hosty. Vzhledem k proběhlé kampani na internetu a vývěskách byla účast 12 párů nižší oproti minulým ročníkům. Hrálo se systémem 4 skupin po 3  párech soutěžících. První dva páry z každé skupiny postoupily do vyřazovacího pavouka.   Vítězem 7. ročníku OPEN turnaje 2022 se stal  pár  J.Souček-P.CónPo celou dobu turnaje bylo krásné slunečné počasí. Turnaj trval až do  odpoledne a byl fyzicky náročný, ale všichni si zahráli a ještě přitom měli dost času na dobrou zábavu a občerstvení. K velmi dobré úrovni turnaje přispěl i náš správce p.Mansfeld a jeho paní, která  připravila  občerstvení pro  všechny sportovce. Pro všechny páry byly připraveny malé ceny a vítězný pár bude vyryt na velkém putovním poháru. Jménem výboru chci poděkovat všem zúčastněným členům oddílu za výbornou reprezentaci.

Jako každý rok i letos nás potěšila chvála hostů na náš areál, skvělé kurty a příjemné prostředí našeho tenisového areálu.

Velké poděkování za finanční a materiální podporu patří:

  • Firmě Rehau a.s.
  • Firmě Reflex CZ,s.r.o.

V neděli 4.9.2022 měli proběhnout oddílový turnaj v singlech , ale pro neúčast členů se nic nehrálo.

Dne 11.9.2022 odpoledne proběhl při krásném počasí oddílový turnaj v mužské čtyřhře, která se v Klánovicích hraje od roku 1937 a na historickém poháru jsou vyryta jména, která pro klánovický ,ale i český tenis hodně znamenala.(např.Koželuh,Papoušek aj.).Zúčastnilo se celkem 7 párů a hrálo se vyřazovacím způsobem na jeden set a finále na dva sety. Ve velmi vyrovnaných zápasech nakonec zvítězil pár Michal Kutzendörfer  a Jan Kutzendörfer. Bohužel opět se turnaje nezúčastnili žádný hráči z dorostu . Pro všechny účastníky byly připraveny krásné ceny, spoustu pití a jídla. Děkujeme správci i za perfektně připravené kurty. Blahopřání vítězům a poděkování všem účastníkům.

 

Dne 1.10 se uskutečnil na našich dvorcích  již několikátý ročník oddílového turnaje dětí. V letošní sezóně se nám podařilo po dlouhé době turnaj uskutečnit včetně závodních dětí, kteří reprezentují klub na celostátních turnajích. Kvalita zápasů tak byla skutečně výborná.

Celkem se turnaje zúčastnilo 16 dětí.

Turnaj byl rozdělen do 3 věkových kategorií: Babytenis, Mladší žáci a starší žáci plus dorostenci.

V kategorií Babytenis se zúčastnili 2 děti a zvítězil Kuba Con nad Barčou Hrnčířovou.

 

V kategorii mladší žáci a žákyně se zúčastnilo celkem 9 dětí. Turnaj se odehrál ve dvou skupinách a dva nejlepší ze skupiny se dostali do semifinále a následně finále. Do semifinále postoupili Anička Hrnčířová, Honza Hladký, Lukáš Stone a Pepa Špička. Po obrovském boji nakonec celý turnaj ovládla Anička Hrnčířová nad Honzíkem Hladkým.

 

V kategorii starší žáci a dorost se zúčastnilo 5 dětí. Turnaj se odehrál v jedné skupině systémem každý s každým. Na třetím místě se umístil Tomáš Vedral. Překvapením turnaje bylo druhé místo Kryštofa Štěpánka a po zásluze turnaj ovládla Lucka Chlubnová.

Děkujeme všem zúčastněným klánovickým tenistům a tenistkám za účasti na našich turnajích a vítězům blahopřejeme.

 

Michal Kutzendörfer, Ondřej Tomiška

Za výbor Tenisu Klánovice z.s.

20220903 085202

Foto_turnaj.zip